Nie som si istý, že moja výstroj je dostatočná alebo vyhovujúca. Ako si to môžem overiť?

Určite kontaktujte organizačný tím. Odpovedáme rýchlo.

Je možné zapožičať výstroj alebo výzbroj?

Organizátori nebudú poskytovať žiadnu výstroj na zapožičanie. Odporúčame preto osloviť iných účastníkov alebo spolky, ak je potreba. Prípadne nás kontaktujte, skúsime niečo vymyslieť.

Tento ročník však bude možné zapožičať za poplatok 10€ na súťaž rapírom zbraň vyhovujúcu požiadavkám v pravidlách. Ide o štandardný Hanwei Practical Rapier 43″. Pobočná zbraň je však v réžii každého účastníka.

Aký je systém súťaže?

Systém súťaže sa prispôsobí počtu účastníkov. Turnaj však bude mať niekoľko fáz: Základné skupiny, v ktorých sa bude bojovať systémom každý s každým. Podľa celkového počtu účastníkov postúpi určitý počet najlepších bojovníkov do Eliminačnej fázy. V eliminačnej fáze sa bojuje o postup do finále systémom víťaz postupuje.

Aké sú ocenenia pre víťazov?

Nechajte sa prekvapiť, rokujeme so sponzormi 🙂

Rád by som sa zúčastnil afterparty, nemám ale kde prespať. Aké sú moje možnosti?

Na požiadanie vieme poskytnúť určitý počet obmedzeným miest na spanie u organizátorov. Vieme taktiež doporučiť rôzne hotely alebo hostely. Každopádne, ak plánujete v Bratislave prespať a užiť si s nami naplno afterpárty, kontaktujte nás čo najskôr.

Je v cene vstupného obed? Prípadne iné pokrmy?

Vstupné, resp. zápisné pokrýva hlavne organizačné náklady. Počas súťaže bude súťažiacim k dispozícii stolík s občerstvením, akým je ovocie, bagety, sladkosti, káva, čaj, nealko nápoje atď. Počas afterparty bude k dispozícii skromný catering. Obed však nie je v cene vstupného.

Zabezpečujú organizátori turnaja poistenie?

Nie, úrazové poistenie nie je súčasťou registračného poplatku, zároveň neposkytujú organizátori žiadne jeho iné formy. Žiadame účastníkov turnaja, aby si vo vlastnom záujme zabezpečili zodpovedajúce zdravotné poistenie.

Bude na mieste lekár?

Organizátori turnaja zabezpečia na mieste špecializovaný zdravotnícky personál, ktorý bude môcť vykonať základné ošetrenie v prípade zranenia.

Je možné z podujatia vyhotoviť videozáznam, prípadne fotiť?

Áno, ktokoľvek môže vyhotoviť fotografický, prípadne videozáznam. Upozorňujeme vás, že priestor jednotlivých arén je neprístupný pre bežných návštevníkov. V prípade, že by ste sa chceli stať súčasťou technického zabezpečenia (obsluhovať kamery v jednotlivých arénach a pod.), kontaktujte prosím organizačný tím.