Bratislavský Fecht

Prvý medzinárodný HEMA turnaj na Slovensku

Najväčší turnaj ČSHL / Biggest tournament of CSHL
80 súťažiacich v 3 kategóriách / 80 participants in 3 categories
Tri kategórie / Three Categories
Dlhý meč Open : Dlhý meč Ženy : Rapír a dýka / Longsword Open : Longsword Women : Rapier and Dagger
Napínavé súboje / Exciting fights
Od rána až do večera / From dawn till dusk

Domov

Vitajte na stránkach Bratislavského Fechtu!

Bratislavský Fecht alebo skrátene fecht_BA III je už tretí ročník úspešného medzinárodného HEMA turnaja na Slovensku, ktorý organizuje Bratislavský šermiarsky spolok pod záštitou Federácie Európskych bojových umení Slovenska (FEBUS).

Turnaj sa uskutoční v sobotu 8.4.2017 od 9:30 do 18:00 v priestoroch multifunkčnej haly nachádzajúcej sa v Dome Športu, Junácka 6, Bratislava. Hala má k dispozícii tribúnu s vyše 150 miestami na sedenie, budeme preto radi, ak prídete súťažiacich podporiť! Bližšie informácie o priestoroch a navigácii môžete nájsť tu.

Súťaž bude prebiehať v kategóriách

Informácie o pravidlách, potrebnej výbave atď. môžete nájsť v jednotlivých položkách menu.

Počet súťažiacich na jednotlivé disciplíny je limitovaný na 48 pre kategóriu dlhý meč a 30 pre kategóriu rapír. Zaregistrujte sa preto prosím čo najskôr pre zabezpečenie plného pohodlia.

Vstupné na podujatie:

  • Súťažiaci: 15€
  • Návštevníci: 2€

Vstupné zahŕňa organizačné náklady, občerstvenie (kávu, čaj, nealkoholické nápoje, ovocie, bagety – pre súťažiacich, sladkosti a iné).

Afterparty

Pre súťažiach obsahuje vstup zároveň vstupenku na afterparty, ktorá sa uskutoční o 19:00 v podniku Čierny Pes, Na vŕšku 2. V rámci afterparty bude malá hostina, ktorú sponzoruje Bratislavský šermiarsky spolok.

Registrácia:

Registračný formulár môžete nájsť tu. Prosíme vás o zodpovedné a pravdivé vyplnenie všetkých polí. Registrácia sa uzatvára 1. apríla alebo po naplnení maximálnej kapacity účastníkov.

Otázky?

Neváhajte nás kontaktovať cez sociálne siete, e-mailom na info@fechtba.sk alebo telefonicky na +421 903 848 083.

Tešíme sa na vás!

Sponzori / Sponzors